O nas /

Usługi kominiarsko-gazownicze Wioletta Dębska.

O firmie

Jesteśmy zakładem kominiarskim z tradycjami, doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Nasze usługi, ze względu na siedzibę firmy, wykonujemy głównie w Pruszkowie, Warszawie i okolicach. Na wykonane prace udzielam gwarancji od 1 roku do 10 lat. Świadczę usługi na najwyższym poziomie, mając świadomość że od mojej pracy często zależy Państwa bezpieczeństwo. Oferuję konkurencyjne ceny na nasze usługi. Posiadam solidne zaplecze techniczne i zatrudniam wyłącznie wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kominiarzy. Więcej informacji o naszej firmie i usługach chętnie udzielimy w czasie rozmowy.


UBEZPIECZENIE FIRMY

Mistrzowie kominiarscy

Wioletta Dębska

Prowadzi zakład usług kominiarskich od 1998 r.

Zobacz uprawnienia

Mariusz Dębski

Ponad 20 lat w zawodzie. Nadal podwyższa swoje kwalifikacje.

Zobacz uprawnienia

Ryszard Dębski

Mistrz kominiarski od ponad 40 lat.

Zobacz uprawnienia

Opinie

"Firma PRODMAX zaświadcza, że mistrz kominiarski Mariusz Dębski posiada pełną autoryzację producenta w zakresie doboru i montażu systemów kominowych i wentylacyjnych."
Prodmax

"Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaświadcza że Zakład Usług Kominiarsko-Gazowniczych Wioletta Dębska wykonuje bardzo profesjonalne, rzetelne usługi. Głównym atutem firmy jest terminowa realizacja i działania zgodne z przepisami Prawa Budowlanego."
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa

"Jakość świadczonych usług była bez zastrzeżeń, uważamy Zakład Kominiarsko-Gazowniczy Wioletta Dębska za solidny i posiadający wykwalifikowaną kadrę. Z czystym sumieniem polecamy usługi przez niego świadczone. Napewno jeszcze nie raz skorzystamy."
Link Express

"Świadczone usługi wykonywane są terminowo i solidnie. Jesteśmy zadowoleni z dobrze układającej się współpracy i gorąco polecamy Zakład Usług Kominiarsko-Gazowniczy Wioletta Dębska."
Alter Klima